Zakázková stavba kol

Zakázková stavba kol Zobrazit v plné velikosti

Zakázková stavba ručně vyplátanýh kol té nejvyšší kvality.

Více o produktu

Cena 5 990 Kč

Dostupnost skladem

= 100 Produkty jsou na skladě

Toužíte po nových kolech podle Vašich představ nebo máte jen mlhavou představu a chcete poradit? Chcete kola na závodní XC nebo naopak na nekompromisní enduro? Něco mezi? S konkrétní představou Vám velice rádi poradíme a Vaše nová kola společně s Vámi doladíme k dokonalosti.

Můžete si vybrat kola 26", 27,5" i 29" (700c) a v šířkách ráfku 19 - 45mm. V nabídce máme i 20" a 24" dětská bezdušová kola, která výrazně odlehčí kolo Vašeho dítěte a nemalou měrou mu zpříjemní jízdu. 

O Vaše nová kola se postará zkušený wheelbuilder s dlouholetou praxí, který práci provádí na profesionální centrovací stolici. Použití tenzometru je samozřejmostí.

Ke stavbě nejčastěji používáme komponenty značek WTB, HOPE, TUNE, DT Swis, Sapim a dalších. Barevných kombinací bezpočet.

 

Vzhledem k množství kombinací a individuálních přání provádíme konzultace a konečné nacenění individuálně. Proto tato položka slouží jako objednávka služby. Vaši představu nám prosím napiště do poznámky v objednávce. NEJEDNÁ SE O ZÁVAZNOU OBJEDNÁVKU. My Vás budeme kontaktovata a vše s Vámi probereme.

Uvedená cena je orientační. Takzvaná OD za pár kol.* povinné položky

Napište svůj názor

Zakázková stavba kol

Zakázková stavba kol

Zakázková stavba ručně vyplátanýh kol té nejvyšší kvality.

Napište svůj názor