Vigilante

Vigilante Zobrazit v plné velikosti

Jasná volba pro enduro závody.

Agresivní otevřený středový dezén ve spojení s vnějšími kolíky nabízí stabilitu a záběr ve volném nebo mokrém terénu.

Větší jistota znamená, že jezdec je uvolněnější, lépe si vybírá trasu a jede plynuleji => RYCHLEJI 


Milan Čižinský (jezdec enduro a sjezd, 3 celově na EWS) k plášti dodává: Univerzální guma, od suchého podkladu přes hrabanku až po bláto a kořeny. Opravdový chameleon! 

Více o produktu

zrušit výběr

  • 26"
  • 27,5"
  • 29"

Cena 595 Kč

Dostupnost skladem

= 15 Produkty jsou na skladě

typ hmotnost 26" / 27,5" / 29" patka přednosti
TCS Tough High Grip 1020g / 1120g / - TCS kevlar odolný vystužený bok; směs, která podrží - mokré kořeny, hlína, kamení, bláto
TCS Tough Fast Rolling 990g / 1055g / 1150g  TCS kevlar odolný vystužený bok, rychlá dobře odvalující směs - hlína, kamení, štěrk, bláto
TCS Light Fast Rolling  785g / 850g / 850g AM TCS kevlar rychlá poddajná konstrukce s rychlou směsí přesto s nadstandardním gripem - hlína, štěrk, bláto
TCS Light High Grip - / 880g / - TCS kevlar poddajná lehká konstrukce s měkkou směsí, která podrží v každé situaci - mokré kořeny a balvany, hlína, bláto
Comp 895g / 950g / 985g Drát základní model s výhodamy špičkového dezému a s dobrou směsí; základní přesto nadstandardní ve srovnání s konkurencí

 

Comp – pláště s klasickou drátěnou patkou. Plášť pro běžné ježdění a dlouhou životností, ale horšími vlastnostmi gumy (přinavost, poddajnost)

Race – skládací plášť s kevlarovou patkou a velice přijatelnou hmotností. Skvělý poměr cena výkon pro jezdce, kteří již na kole tráví delší čas. Nelze použít jako bezdušový.

TCS Light Fast Rolling - pláště vyznačující se tím nejlepším z obou světů; vynikají jízdními výhodami bezdušových UST plášťů a nízkou váhou klasických plášťů. Tento univerzální systém kombinuje odlehčenou Race konstrukci plášťů WTB spolu s UST bezdušovou patkou a směs Dual DNA. Bezdušový plášť.

TCS Light High Grip - plášť s lehkou konstrukcí modelu Race s UST bezdušovou patkou a směs Dual DNA a vynikající přilnavou směsí na špuntech. Tvrdost směsi je 45a.

TCS Tought Fast Rolling - vynikají výborným odvalováním a vysokou přilnavostí a to díky kombinaci lepkavých bočních špuntů (guma tvrdosti 50a) a gumy tvrdosti 60a uprostřed běhounu pro zlepšení rychlosti odvalování. Na pláštích TCS Tought Fast Rolling je tedy použita standardní guma označována jako Dual DNA. Tyto pláště jsou určeny na rychlejší tratě s méně náročnými podmínkami, ve kterých by přilnavost verze High Grip byla na škodu. 

TCS Tough High Grip - pláště TCS Tough vynikají vyjímečnou odolností a vysokou přilnavostí. Využívají dvou plnohodnotných vrstev gumy. Tedy guma tvrdosti 60a je použita jako podpůrná a základní vrstva, na kterou je nanesena guma tvrdosti 45a pro lepší přilnavost v náročných podmínkách.

  • Hmotnost: Team issue (930g 26" x 2,3) (980g 27,5" x 2,3); TCS (725g 26" x 2,3) (860g 27,5" x 2,3) (930g 29" x 2,3); AM TCS (1010g 29" x 2,3)
  • Určení: All Mountain / Freeride
  • Patka: Team issue - TCS kevlar; TCS - kevlar; Am TCS - AM TCS kevlar


* povinné položky

DIRT RAG EDITOR'S CHOICE

TCS - TCS (Tubeless Compatible Systém) pláště se vyznačují tím nejlepším z obou světů; vynikají jízdními výhodami bezdušových UST plášťů a nízkou váhou klasických plášťů. Tento univerzální systém kombinuje odlehčenou Race konstrukci plášťů WTB spolu s UST bezdušovou patkou a směs Dual DNA.

Siping - Úprava designu běhounu pláště malými řezy. Řezy ve výstupcích běhounu pláště vytváří mnohem ostřejší a lépe fungující hrany, které zlepšují trakci v prakticky jakýchkoliv podmínkách. Protože ty nejlepší pláště pro horská kola firmy WTB využívají mělké řezy, výstupky běhounu zůstávají pevné i při velkém zatížení a brzdění.

Tire pressure (Tlak v pláštích) - Firma WTB doporučuje kontrolovat tlak v pláštích před každou jízdou. Vhodný rozsah tlaku pro pláště horských kol je 35-65 psi (2,4-4,5 bar). Silniční pláště musí být nafouknuty na 100-130 psi (7-9 bar). TCS pláště musí být nafouknuty tlakem mezi 30 a 50 psi (2-3,5 bar) City/Trekking/Hybrid pláště musí být nafouknuty tlakem mezi 50 a 80 psi (3,5-5,5 bar). Používání tlaku mimo uvedené rozsahy může vést ke ztrátě kontroly nebo přinejmenším ke snížení výkonu plášťů.

TPI - TPI představuje počet vláken na palec. Toto číslo odkazuje na počet vláken v kordu pláště. Nižší TPI znamená, že do kordu jsou vetkána tlustší vlákna, proto je takový plášť odolnější. U vyššího TPI jsou do kordu vetkána tenčí vlákna, proto je takový kord lehčí a ohebnější. Race a AM TCS pláště WTB s TPI 60 nabízí pružnost a výborné pohlcování vibrací zatímco zůstávají odolné vůči proříznutí a proražení.

Šířka pneumatiky / ráfku – K identifikaci rozměru pneumatik WTB používá normy a standardy ETRTO (European Tire and Rim Technical Organisation) a ISO (International Standards Organization. Označení rozměru pneumatiky odkazuje na šířku průřezu pneumatiky (v nejširším místě pneumatiky) a na rozměr ráfku, na který jsou určeny. Průměr ráfku / pláště u patek (559 = 26 ", 584 = 650B a 622 = 29"). Celková šířka pneumatiky udává nejširší místo pláště.

Napište svůj názor

Vigilante

Vigilante

Jasná volba pro enduro závody.

Agresivní otevřený středový dezén ve spojení s vnějšími kolíky nabízí stabilitu a záběr ve volném nebo mokrém terénu.

Větší jistota znamená, že jezdec je uvolněnější, lépe si vybírá trasu a jede plynuleji => RYCHLEJI 


Milan Čižinský (jezdec enduro a sjezd, 3 celově na EWS) k plášti dodává: Univerzální guma, od suchého podkladu přes hrabanku až po bláto a kořeny. Opravdový chameleon! 

Napište svůj názor