Bronson

Bronson Zobrazit v plné velikosti

Plášť se široce rozloženým souvislým běhounem se uplatní od suchého tvrdého povrchu až do bahna.
Kdo chce dobýt všechna roční období a podmínky, jízdní Bronsony.

Více o produktu

zrušit výběr

  • 26"
  • 29"

Cena 550 Kč

Dostupnost skladem

= 200 Produkty jsou na skladě

typ hmotnost 26" patka určení
TCS 665g TCS kevlar Cross Country / Trail
Race 570g kevlar Cross Country / Trail
Comp 740g drát Cross Country / Trail

VÝŠE UVEDENÉ HODNOTY PLATÍ PRO ŠÍŘKU PLÁŠTĚ 2,1

typ hmotnost 29" patka určení
TCS Light, Fast Rolling 785g TCS kevlar Cross Country / Enduro
Race 735g kevlar Cross Country / Enduro
Comp 880g drát Cross Country / Enduro

VÝŠE UVEDENÉ HODNOTY PLATÍ PRO ŠÍŘKU PLÁŠTĚ 2,2

typ hmotnost 26" patka určení
TCS Tough, Fast Rolling 825g TCS kevlar Enduro

VÝŠE UVEDENÉ HODNOTY PLATÍ PRO ŠÍŘKU PLÁŠTĚ 2,3

 

Comp – pláště s klasickou drátěnou patkou. Plášť pro běžné ježdění a dlouhou životností, ale horšími vlastnostmi gumy (přinavost, poddajnost)

Race – skládací plášť s kevlarovou patkou a velice přijatelnou hmotností. Skvělý poměr cena výkon pro jezdce, kteří již na kole tráví delší čas. Nelze použít jako bezdušový.

TCS Light Fast Rolling - pláště vyznačující se tím nejlepším z obou světů; vynikají jízdními výhodami bezdušových UST plášťů a nízkou váhou klasických plášťů. Tento univerzální systém kombinuje odlehčenou Race konstrukci plášťů WTB spolu s UST bezdušovou patkou a směs Dual DNA. Bezdušový plášť.

TCS Tought Fast Rolling - vynikají výborným odvalováním a vysokou přilnavostí a to díky kombinaci lepkavých bočních špuntů (guma tvrdosti 50a) a gumy tvrdosti 60a uprostřed běhounu pro zlepšení rychlosti odvalování. Na pláštích TCS Tought Fast Rolling je tedy použita standardní guma označována jako Dual DNA. Tyto pláště jsou určeny na rychlejší tratě s méně náročnými podmínkami, ve kterých by přilnavost verze High Grip byla na škodu. 

  • Hmotnost: Comp (700g 26" x 2,1) (880g 19" x 2,2); Race (600g 26" x 2,1) (650g 26" x 2,3) (700g 29" x 2,2); TSC (640g 26" x 2,1) (750g 29" x 2,2); AM TSC (810g 26" x 2,3)
  • Určení: Cross Country / Enduro
  • Patka: Comp - drát; Race - kevlar; TCS - TCS kevlar; AM TCS - AM TCS kevlar


* povinné položky

TCS - TCS (Tubeless Compatible Systém) pláště se vyznačují tím nejlepším z obou světů; vynikají jízdními výhodami bezdušových UST plášťů a nízkou váhou klasických plášťů. Tento univerzální systém kombinuje odlehčenou Race konstrukci plášťů WTB spolu s UST bezdušovou patkou a směs Dual DNA.

Siping - Úprava designu běhounu pláště malými řezy. Řezy ve výstupcích běhounu pláště vytváří mnohem ostřejší a lépe fungující hrany, které zlepšují trakci v prakticky jakýchkoliv podmínkách. Protože ty nejlepší pláště pro horská kola firmy WTB využívají mělké řezy, výstupky běhounu zůstávají pevné i při velkém zatížení a brzdění.

Tire pressure (Tlak v pláštích) - Firma WTB doporučuje kontrolovat tlak v pláštích před každou jízdou. Vhodný rozsah tlaku pro pláště horských kol je 35-65 psi (2,4-4,5 bar). Silniční pláště musí být nafouknuty na 100-130 psi (7-9 bar). TCS pláště musí být nafouknuty tlakem mezi 30 a 50 psi (2-3,5 bar) City/Trekking/Hybrid pláště musí být nafouknuty tlakem mezi 50 a 80 psi (3,5-5,5 bar). Používání tlaku mimo uvedené rozsahy může vést ke ztrátě kontroly nebo přinejmenším ke snížení výkonu plášťů.

TPI - TPI představuje počet vláken na palec. Toto číslo odkazuje na počet vláken v kordu pláště. Nižší TPI znamená, že do kordu jsou vetkána tlustší vlákna, proto je takový plášť odolnější. U vyššího TPI jsou do kordu vetkána tenčí vlákna, proto je takový kord lehčí a ohebnější. Race a AM TCS pláště WTB s TPI 60 nabízí pružnost a výborné pohlcování vibrací zatímco zůstávají odolné vůči proříznutí a proražení.

Šířka pneumatiky / ráfku – K identifikaci rozměru pneumatik WTB používá normy a standardy ETRTO (European Tire and Rim Technical Organisation) a ISO (International Standards Organization. Označení rozměru pneumatiky odkazuje na šířku průřezu pneumatiky (v nejširším místě pneumatiky) a na rozměr ráfku, na který jsou určeny. Průměr ráfku / pláště u patek (559 = 26 ", 584 = 650B a 622 = 29"). Celková šířka pneumatiky udává nejširší místo pláště.

Napište svůj názor

Bronson

Bronson

Plášť se široce rozloženým souvislým běhounem se uplatní od suchého tvrdého povrchu až do bahna.
Kdo chce dobýt všechna roční období a podmínky, jízdní Bronsony.

Napište svůj názor