Ranger 26+

Ranger 26+ Zobrazit v plné velikosti

Novinka mezi pluskovými plášti - 26+

Ranger 26+ se vejde do většiny současných 27,5 " trailbikes. Využijte možnosti širokých plášťů i na svém 27,5 kole. 
Poznejte výhody, kterých užívaly majitelé 27,5+ či 29" kol.

Více o produktu

zrušit výběr

  • 26+

Cena 1 590 Kč

Dostupnost na dotaz

Rychlý dezén s výraznějším bočním vedením, které neomezuje při průjezdu terénem. Bezdušová technologie TCS ve verzi Light Fast Rolling a Tough Fast Rolling ve dvou šířkách 2,8 a 3,0. Pokud hledáte univerzální a odolný plášť na nekonečné toulání krajinou je Ranger tou pravou volbou.

  typ hmotnost směs gumy patka určení
 26"x2,8  TCS Light Fast Rolling 783g Dual DNA  TCS kevlar Cross Country - Enduro - Trail - Bikepacking - Summer Fatbiking
 26"x2,8  TCS Light High Grip 805g Dual DNA  TCS kevlar  Cross Country - Enduro - Trail - Bikepacking - Summer Fatbiking
 26"x2,8  TCS Tough Fast Rolling 985g Gravity DNA  TCS kevlar  Cross Country - Enduro - Trail - Bikepacking - Summer Fatbiking
 26"x3,0  TCS Light Fast Rolling 817g Dual DNA  TCS kevlar  Cross Country - Enduro - Trail - Bikepacking - Summer Fatbiking
 26"x3,0  TCS Light High Grip 845g Dual DNA  TCS kevlar  Cross Country - Enduro - Trail - Bikepacking - Summer Fatbiking
 26"x3,0  TCS Tough Fast Rolling 1025g Gravity DNA  TCS kevlar  Cross Country - Enduro - Trail - Bikepacking - Summer Fatbiking


TCS ( Tubeless CompatibleSystém) Light Fast Rolling - pláště vyznačující se tím nejlepším z obou světů; vynikají jízdními výhodami bezdušových UST plášťů a nízkou váhou klasických plášťů. Tento univerzální systém kombinuje odlehčenou Race konstrukci plášťů WTB spolu s UST bezdušovou patkou a směs Dual DNA. Bezdušový plášť.

TCS Light High Grip - plášť s lehkou konstrukcí modelu Race s UST bezdušovou patkou a směs Dual DNA a vynikající přilnavou směsí na špuntech. Tvrdost směsi je 45a.

TCS Tought Fast Rolling - vynikají výborným odvalováním a vysokou přilnavostí a to díky kombinaci lepkavých bočních špuntů (guma tvrdosti 50a) a gumy tvrdosti 60a uprostřed běhounu pro zlepšení rychlosti odvalování. Na pláštích TCS Tought Fast Rolling je tedy použita standardní guma označována jako Dual DNA. Tyto pláště jsou určeny na rychlejší tratě s méně náročnými podmínkami, ve kterých by přilnavost verze High Grip byla na škodu. * povinné položky

TCS - TCS (Tubeless Compatible Systém) pláště se vyznačují tím nejlepším z obou světů; vynikají jízdními výhodami bezdušových UST plášťů a nízkou váhou klasických plášťů. Tento univerzální systém kombinuje odlehčenou Race konstrukci plášťů WTB spolu s UST bezdušovou patkou a směs Dual DNA.

Siping - Úprava designu běhounu pláště malými řezy.  Řezy ve výstupcích běhounu pláště vytváří mnohem ostřejší a lépe fungující hrany, které zlepšují trakci v prakticky jakýchkoliv podmínkách. Protože ty nejlepší pláště pro horská kola firmy WTB využívají mělké řezy, výstupky běhounu zůstávají pevné i při velkém zatížení a brzdění.

Tire pressure (Tlak v pláštích) - Firma WTB doporučuje kontrolovat tlak v pláštích před každou jízdou. Vhodný rozsah tlaku pro pláště horských kol je 35-65 psi (2,4-4,5 bar). Silniční pláště musí být nafouknuty na 100-130 psi (7-9 bar). TCS pláště musí být nafouknuty tlakem mezi 30 a 50 psi (2-3,5 bar) City/Trekking/Hybrid pláště musí být nafouknuty tlakem mezi 50 a 80 psi (3,5-5,5 bar). Používání tlaku mimo uvedené rozsahy může vést ke ztrátě kontroly nebo přinejmenším ke snížení výkonu plášťů.

TPI - TPI představuje počet vláken na palec. Toto číslo odkazuje na počet vláken v kordu pláště. Nižší TPI znamená, že do kordu jsou vetkána tlustší vlákna, proto je takový plášť odolnější. U vyššího TPI jsou do kordu vetkána tenčí vlákna, proto je takový kord lehčí a ohebnější. Race a AM TCS pláště WTB s TPI 60 nabízí pružnost a výborné pohlcování vibrací zatímco zůstávají odolné vůči proříznutí a proražení.

Šířka pneumatiky / ráfku – K identifikaci rozměru pneumatik WTB používá normy a standardy ETRTO (European Tire and Rim Technical Organisation) a ISO (International Standards Organization. Označení rozměru pneumatiky odkazuje na šířku průřezu pneumatiky (v nejširším místě pneumatiky) a na rozměr ráfku, na který jsou určeny. Průměr ráfku / pláště u patek (559 = 26 ", 584 = 650B a 622 = 29"). Celková šířka pneumatiky udává nejširší místo pláště.

 

Napište svůj názor

Ranger 26+

Ranger 26+

Novinka mezi pluskovými plášti - 26+

Ranger 26+ se vejde do většiny současných 27,5 " trailbikes. Využijte možnosti širokých plášťů i na svém 27,5 kole. 
Poznejte výhody, kterých užívaly majitelé 27,5+ či 29" kol.

Napište svůj názor