Mach 4 V2 Carbon - rám

Mach 4 V2 Carbon - rám Zobrazit v plné velikosti

Mach 4 CARBON dokonale ztělesňuje filozofii PIVOT Cycles navrhovat kola, která jssou na vrcholu svých kategorií.

Kolo vhodné pro jezdce XC. Kolo schopné se porvat s tratí mistrovství světa v cross country. Ale zároveň kolo, které svého majitele proveze trailem a dovolí mu trávit na kole celý. Kolo, které svým potenciálem neustále překvapuje. Kolo, které umí všechno. Zvolte si svůj setup a vyrazte.

Více o produktu

zrušit výběr

Cena 82 990 Kč

Dostupnost na dotaz

Mach 4CARBON se vyrábí za použití patentovaného výrobního postupu Pivot hollow core, který v kombinaci s tvarováním trubek a volbou materiálu umožňuje vyladit optimální jízdní projev u každé velikosti. Rám Vážísí pouze 2,3 kg umožňuje postavit celé kolo pod 10kg.

Nový Mach 4 CARBON má plně přepracovanou zadní stavbu se zvýšenou tuhostí a větší průchodností pláště. Navýšení tuhosti bylo docíleno také díky standardu Boost (osa 148mm).

Pro ty, kteří hledají to nej v osazení a kompatibilitě je MACH 4 CARBON plně připraven k použití systému SHIMANO Di2. Za použití PIVOT CABLE PORT SYSTEM – vedení lanek a kabelů kompletně vnitřkem rámu. Tento systém je velice jednoduchý na instalaci a údržbu díky velkým, snadno přístupným a vyměnitelným krytkám vstupů do rámu. Jezdci mají možnost zvolit mezi několika způsoby vedení kabeláže a lanek včetně té "nejčistší" instalace – dovnitř rámu. S klidným svědomím lze říci, že nehledě na komponenty, které nyní nebo v budoucnu zvolíte, vše můžete mí pěkně schované.

Geometrie je ověřená, otestovaná a jízda je inspirující. Při jízdě do kopce je velkou výhodou kombinace nového systému odpružení dw-link a tlumiče Fox Float DPS Kashima Factory upraveného na míru přesně pro tento rám. Okuste jízdu na úrovni World Cup umožněnou anti-squat charakteristikami dw-linku, okamžitým zrychlením a nebývalým "drive" ve stoupáních.

115 mm zdvihu zadní stavby ve sjezdech poskytuje stejný komfort, jako jiné stroje s mnohem vyššími zdvihy, jízda v technickém terénu je neuvěřitelně jistá. Což je ještě umocněno Boost ™ 12 x 148 mm zadní pevnou osou.

Rám MACH 4 CARBON je navržen pro použití s vidlicemi 100 nebo 130 mm zdvihu – nižší zdvih z něj udělá cross country raketu, vyšší pak ultimátní trail-bike.

Naše MTB používají středovou osu PF92 vyvinutou našimi inženýry spolu s firmou SHIMANO a díky tomu mohou být použity širší čepy a lepší podpěry ložisek, které přispívají ke zvýšení tuhosti a pevnosti rámu.

Dalšími podstatnými věcmi jsou post mount uchycení brzd, které je snadné na seřízení a také lehčí, přímá montáž přesmykače na rám pro dokonalé řazení, vnitřní vedení ovládání teleskopické sedlovky a kompletní osazení Enduro Max ložisky. Rám je připraven na montáž 2 košíků (velikost XS pouze jeden), které pojmou lahve všech velikostí a může se pochlubit aktualizovanou elegantní závodní grafikou.

 

DW-LINK ™

DW-Link® byl naladěn na poskytnutí okamžitého zrychlení s účinností hardtailu, přináší neuvěřitelnou trakci při stoupání a excelentní pocit jistoty a pohodlí při sjezdu, ale tímto jsou známá všechna kola PIVOT Cycles vybavený systémem dw-link. Krátké řetězové vzpěry, bezkonkurenční prostor nad horní rámovou trubkou a neuvěřitelně tuhý karbonový rám vám umožní dosáhnout svého nejrychlejšího času.


Mach 4 Carbon je k dispozici v pěti velikostech vhodných pro jezdce od 145 cm do 190 cm. Ve velikosti XC je to zárověň kolo s nejižším stand-overem na trhu. Ovladatelnosti v každé velikosti tedy nestojí nic v cestě.

 • Plně karbonový rám (včetně zadní stavby) s Pivot hollow core technologií úpravy vnitřní stěny 
 • Navrženo pro vidlice 100-130mm
 • Tlumič Fox Float DPS Kashima Factory upraven přímo pro Mach 4
 • 27,5-palcová kola
 • Boost ™ 12 x 148 mm
 • Kompletní vnitřní vedení hadic a bowdenů a úplná integrace DI2 (včetně baterie). Vyústění z rámu zabraňující jeho odření.
 • Možnost vnitřního vedení ovládání teleskopické sedlovky. 
 • Enduro Max Cartridge ložiska. 
 • Vysoce odolná pogumovaná kůže na spodní trubce a zadní stavbě jako ochrana rámu. 
 • Zdvih 115 mm s využitím renomovaného  dw-Link® systému. 
 • Post mount úchyt kotoučové brzdy.
 • PF92 středové složení pro nízkou hmotnost, odolnost a snadnou údržbu. 
 • Hmotnost rámu ve velikosti M: 2,3 Kg včetně tlumiče, celé kolo 10 Kg 
 • K dispozici ve velikostech XS, S, M, L a prodloužené L. Velikost XS má nejnižší stand-over ze všech 27,5“ celoodpružených kol na trhu.
 
 

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O ZAKÁZKOVOU STAVBU NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT.* povinné položky

Napište svůj názor

Mach 4 V2 Carbon - rám

Mach 4 V2 Carbon - rám

Mach 4 CARBON dokonale ztělesňuje filozofii PIVOT Cycles navrhovat kola, která jssou na vrcholu svých kategorií.

Kolo vhodné pro jezdce XC. Kolo schopné se porvat s tratí mistrovství světa v cross country. Ale zároveň kolo, které svého majitele proveze trailem a dovolí mu trávit na kole celý. Kolo, které svým potenciálem neustále překvapuje. Kolo, které umí všechno. Zvolte si svůj setup a vyrazte.

Napište svůj názor