Les 29 Carbon V2 - rám

Les 29 Carbon V2 - rám Zobrazit v plné velikosti

Pivot LES ve své druhé generaci.

Více o produktu

zrušit výběr

Cena 55 990 Kč

Dostupnost na dotaz

Ten kdo chce vítězit potřebuje to nejlepší. Nový Pivot LES je právě tím kolem, které Vás doveze za Vašim nejlepčím výkonem.  

Konstrukce

Váha rámu v porovnání s prvním modelem klesla více než 50 gramů. Použitím nejkvalitnějších karbonových vláken a  Pivot hollow core technologie inženýři Pivot vytvořili rám, který nabízí jezdci špičkové jízdní vlastnosti v jakémkoliv terénu. Ke specifiká rámu patří mohutná spodní rámová trubka, které plynule navazuje na šíři středového složení a směrem k hlavové trubce se zužuje. Společně s tvarování řetězových a sedlových vzpěr nabízí toto řešení nejlepší jízdní pocit a výrazně snižuje únavu sportovce i na těch nejdelších tratích.

Pro lepší přenos energie je použita osa 148mm. Díky tomuto řešení také získáte výrazně tužší a pevnější kola, která Vám pomohou v přenosu energie a zefektivní váš výkon.

Swinger II a 29 "/27.5" + Kompatibilita

LES je jediný kolem v sekci race-light, který umožňuje použití kol rozměru 29" i 27,5" a navíc díky patentovanému systému Swinger II nabízí i možnost volby pouze jednoho pevného převodu - Singlespeed. Swinger systém umožňuje díky výměnným patkám změnu z klasického převodového systému s přehazovačkou přejít na single speed variantu. Indexovaný Swinger systém jednoduše umožňuje rychlé napnutí řetězu bez nutnosti použít napínák. 

Elektronická integrace a systém Pivot Cable Port

Pivot je lídrem v elektronické integrace řazení. Díky inovativnímu Pivot Cable Port System jsou veškeré kabely, baterie, bowdeny či brzdové hadice ukryty v rámu. Rám je vybaven sadou vodítek kabeláže (správné směrování do/z rámu) a krytek což efektivně zamezuje poškození a zvyšuje atraktivitu celku.

 

Nová škola závodní geometrie

Les je hardtail, který vyniká v každém druhu terénu za což vděčí nové geometrii. Pivot geometrie zachovává veškěré výhody při stoupání, ale raguje na stále těžší technické pasáže v závodech. Les je proto lépe řizpůsoben na techniku, sjezdy a zatáčení.

LES je kompatibilní s 100 až 130 mm vidlicemi a dává tak širokou škálu možností. 100 mm vidlice a 29" kola pro závodní XC, 120 mm vidlice pro maratony a 120 - 130 mm vidlice a 27,5+ kola pro zážitky z jízdy. 

Detail

U modelu LES přichází Pivot s odnímatelným úchytem na přesmykač. Díky němu je možné použít přesmykač, ale bez něj zůstává rámu krásný čistý design.

 

  • Plně karbonový rám (včetně zadní stavby) s Pivot hollow core technologií úpravy vnitřní stěny 
  • Navrženo pro 100 - 130mm vidlice
  • 29" a 27,5+ kola
  • Patky standardu BOOST 148mm
  • Kompletní vnitřní vedení hadic a bowdenů a úplná integrace DI2 (včetně baterie). Vyústění z rámu zabraňující jeho odření.
  • Integrovaná ochrana řetězové vzpěry.
  • PF92 středové složení pro nízkou hmotnost, odolnost a snadnou údržbu. 
  • SWINGER II Systém – umožňuje výměnu patek rámu včetně montážních otvorů třmenu brzdy. Snadné a rychlé nastavení napnutí řetězu. Není součástí rámové sady.
  • K dispozici ve velikostech S, M, L, XL

 
 
 

V PŘÍPADĚ ZÁJMU O ZAKÁZKOVOU STAVBU NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT.

 * povinné položky

Napište svůj názor

Les 29 Carbon V2 - rám

Les 29 Carbon V2 - rám

Pivot LES ve své druhé generaci.

Napište svůj názor