VAULT Carbon - rám

VAULT Carbon - rám Zobrazit v plné velikosti

zrušit výběr

Cena 69 990 Kč

Dostupnost skladem

= 1 Produkt je na skladě

Dominantní na jakémkoli povrchu - zpevněném nebo ne - všestranný Pivot Vault.

Když vaše jízda zahrnuje každou možnost. Vault je kolem stvořeným přímo pro vás. Kombinace excelentního karbonového rámu bez sebemenších kompromisů, kotoučových brzd a nové generace cross/gravel geometrie dělá z tohoto kola opravdového univerzála.

Začali jsme tím, že vyvine novou generaci cyklokrosového speciálu s nižší výškou šlapacího středu, kratšími řetězovými vzpěrami a zvýšenou průchodností plášťů. Výsledkem je kolo, které soupeří s nejlepší z nejlepších na pevném povrchu, ale s nesrovnatelnou všestranností a vysokým výkonem v terénu a nepříznivých podmínkách. Vault přináší rychlost, výkon, hbitost a zábavu všude kam s ním vyrazíte.

Vault nabízí špičkové materiály a naší patentovanou PIVOT hollow core technologii úpravy vnitřní stěny. Tato prestižní výrobní technologie nám umožňuje vytvářet ultra lehký rám s nejvíce efektivním přenosem energie. Rám Vault je kompatibilní s kotouči 140 - 160mm s direct mount uchycením třmenu brzdy. U vidlice je potom možné použít kotouče 160 - 180mm. Rám nově využívá patky s pevnou osou 12x142mm.

Karbonová vidlice PIVOT

Rámy Vault využívají, inženýry Pivot navrženou, celokarbonovou vidlici s tapered sloupkem, mohutnou korunkou a excelentní tuhostí znatelnou nejen při brzdění. Vidlice u nového Vaultu byla vybavena 15mm pevnou osou pro ještě vetší tuhost a jistotu ovládání. 

Vnitřní vedení kabelážea Elektronická kompatibilita

Vault má integrované vnitřní vedení veškerých ovládacích prvků řazení se vstupy, které se snadno přizpůsobí jak novému elektronickém řazení, tak i tradičnímu systému mechanického řazení. Velké, snadno přístupné porty jistě oceníte při výměně kabeláže.

BB386EVO střed

Vault je vybaven středovým složením BB386EVO. Tento standard byl vytvořen majitelem PIVOT Cycles Chrisem Cocalisem a nyní je možné ho vidět na stovkách jízdních kol a klik v celém odvětví. Výhody zahrnují zvýšenou torzní tuhost, vyšší pevnost rámu a lepší přenos síly. Širší střed také umožňuje snadnější rozšíření zadní vidlice a tím zlepšení průchodnosti pláště.

 

  • Plně karbonový rám s PIVOT hollow core technologií úpravy vnitřní stěny 
  • Post mount úchyt kotoučové brzdy. Pro 140mm kotouč
  • Optimalizováno pro kotouče 140 – 160mm
  • Nová generace cross / gravel / silniční geometrie, která je spolehlivá na jakémkoli povrchu.
  • Kompletní vnitřní vedení hadic a bowdenů a úplná integrace DI2 (včetně baterie). Vyústění z rámu zabraňující jeho odření.
  • Celokarbonová vidlice s 1.5“ tapered sloupkem a mohutnou korunkou optimalizuje tuhost, zvyšuje přesnost řízení a eliminuje chvění brzd na hrubém povrchu.
  • Střed BB386EVO podstatně zvyšuje torzní tuhost a přenos energie
  • Volný prostor pro pláště až 38c, máme vyzkoušeno, že se vejde i WTB NANO 40 (síře 40c)
  • Až 2 bidony
  • K dispozici ve velikostech XS, S, M, L


V PŘÍPADĚ ZÁJMU O ZAKÁZKOVOU STAVBU NÁS NEVÁHEJTE KONTAKTOVAT.* povinné položky

Napište svůj názor

VAULT Carbon - rám

VAULT Carbon - rám

Napište svůj názor