Pivot Shuttle - jeďte dál, jeďte těžším terénem a podmaňte si nejtěžší technické výzvy s revolučním eMTB společnosti Pivot. Při váze 19,95kg stanovuje celokarbonový Shuttle nový standard pro nízkou hmotnost. Zatímco perfektně vyvážená geometrie a systém dw-link ™ přinášejí funkčnost do eMTB kategorie. Shuttle je nová cesta. Každý jezdec se cítí jako superhrdina a otevírá dveře cestám, o kterých nikdy ani nesnil.

Více o produktu

zrušit výběr

Cena 259 990 Kč

Dostupnost na dotaz

vot Shuttle spojuje všechny proslulé rysy konstrukce rámů PIVOT Cycles s nejmodernějším systémem eMTB, který nabízí zcela nový přístup k jízdě. Srdcem je celokarbonový rám se zdvihem 140 mm a plně integrovaným asistenčním systémem Shimano Steps E8000. Využili jsme vlastní patentovaný proces úpravy vnitřní stěny karbonových trubek a na míru integrovaný výkonný akumulátorový systém společnosti Shimano, abychom vytvořili nejkompaktnější pohonný systém eMTB.

Veškeré funkce, které očekáváte od kola PIVOT trail / enduro – dlouhá a nízká geometrie, zadní osa 157 mm Superboost Plus pro tuhost a lepší průchodnost pláště, krátké řetězové vzpěry (437 mm) pro snadné ovládání a systém dw-link - vyladěný speciálně pro požadavky eMTB. Neuvěřitelně nízká hmotnost, pouhých 19,95kg.

Shimano Steps E8000

Systém Shimano Steps E8000 je prvním systémem asistence šlapání, který je mimořádně mimořádný. Výkon 250W a jeho kroutící moment je 70 Nm (srovnatelné s motory BOSCH a YAMAHA). Bez zpoždění systém reaguje na vaše šlapání způsobem, který je přirozený a plně integrovaný do jízdy. Shuttle vám umožní ovládnout terén, který se jiným eMTB zapovězen a umožňuje, aby se stoupání stalo tak zábavné, jako je sjezd. Zjistíte, že prodlužujete své jízdy a řešíte trasy, které byste na tradičním horském kole nepovažovali za možné.

Systém dw-link ™ v kombinaci s asistentem Shimano je ideálním systémem pro eMTB, který nám umožňuje umístit jednotlivé komponenty přesně tam, kde je potřeba, abychom dosáhli nejlepšího výkonu odpružení a dosáhli nejkratších řetězových vzpěr (pod 437 mm) v segmentu eMTB. Patentované vlastnosti dw-link ™ Anti-squat jsou perfektně laděny tak, aby odpovídaly kombinovanému výkonu kola a systému asistence šlapání Shimano.

140mm zdvihu dw-link ™ eMTB je vybavený tlumičem Fox DPX 2 upraveným pro potřeby specifického použití na kole Shuttle. Zadnímu odpružení asistuje vidlice Fox 36 29er se zdvihem 160 mm.

Nejkompaktnější, nejsilnější a nejlehčí e-bike baterie společnosti Shimano, která je namontována na celokarbonový zásobník. V kombinaci s těsněním pro automobilový průmysl a materiály tlumícími vibrace nám tento inovativní design umožňuje vytvořit nejbezpečnější, kompaktní, nejlehčí a nejsilnější konstrukci rámu. Jako dodatečný bonus tento design umožňuje snadnou dostupnost a jednoduché vyjmutí baterie.Shuttle má externě přístupné nabíjecí porty pro snadné nabití bez nutnosti vyjímat baterii.

Spodní rámová trubka je chráněná karbonovou deskou a tlustou gumovou ochranou, která zaručuje maximální odolnost proti rázu a trvanlivost.

Všechny ovládací prvky systému a režimy napájení jsou snadno dostupné z ovládacích páček na řídítkách. Nastavení lze jednoduše přizpůsobit prostřednictvím aplikace smart phone společnosti Shimano pro projekt E-tube.

 

• Plně karbonový rám (včetně zadní stavby) s Pivot hollow core technologií úpravy vnitřní stěny s intergrací systému Shimano Steps E8000 eMTB
• Osa 12 x 157 milimetrů pro náboje Boost™ Plus pro maximální tuhost a ovládání. 
• Navrženo pro vidlice 150 - 160mm
• Tlumič Fox DPX 2 vyladěný speciálně pro eMTB
• Kola 27,5+ s možností 29“, pláště do šíře 3.0 (27,5+)
• Kompletní vnitřní vedení hadic a bowdenů, úplná integrace DI2 (včetně baterie) a teleskopické sedlovky
• Krátká zadní stavba (437 mm). 
• Enduro Max Cartridge ložiska. 
• Vysoce odolná pogumovaná ochrana rámu na spodní trubce a zadní stavbě. 
• Zdvih 140 mm s využitím renomovaného dw-Link® systému. 
• Post mount úchyt kotoučové brzdy pro kotouč 180 mm, přední 203 mm
• K dispozici ve velikostech SX, S, M, L, XL pro jezdce od 162 do 200 cm

 

 * povinné položky

Napište svůj názor

Shuttle

Shuttle

Pivot Shuttle - jeďte dál, jeďte těžším terénem a podmaňte si nejtěžší technické výzvy s revolučním eMTB společnosti Pivot. Při váze 19,95kg stanovuje celokarbonový Shuttle nový standard pro nízkou hmotnost. Zatímco perfektně vyvážená geometrie a systém dw-link ™ přinášejí funkčnost do eMTB kategorie. Shuttle je nová cesta. Každý jezdec se cítí jako superhrdina a otevírá dveře cestám, o kterých nikdy ani nesnil.

Napište svůj názor