Gel MULE BAR - salted caramel

Gel MULE BAR - salted caramel Zobrazit v plné velikosti

Gel s obsahem sodíku z krystalů himalájské soli pro podporu hydratace a lahodného kakaa pro dokonalou chuť. Doporučený pro chladné zimní dny a samozřejmě nejen pro ně.

 

Více o produktu

zrušit výběr

  • Slaný karamel

Cena 59 Kč

Dostupnost skladem

= 118 Produkty jsou na skladě

Okamžitá energie, rychlé oživení. Energie se 100% přírodní chutí. Energetické gely vyrobené za pomoci organického hnědého rýžového sirupu s vysokým glykemickým indexem pro bezprostřední dodání energie. Všechny nabízené jedinečné příchutě jsou dodávány v obalech, které zaručují čistotu rukou při otevření.

KDY... 1 gel do 45 minut před startem, 1-2 gely za hodinu v průběhu tréninku nebo závodu a 1 následně po ukončení aktivity.
PROČ... Kicks gel zvýší hladinu cukrů v krvi a udrží vaše svaly vyživené. 1-2 gely za hodinu dodají zásoby sacharidů, které pomáhají unaveným svalům a povzbudí váš výkon.
FAKTA... Sodík, draslík a chloridy jsou základními prvky k zajištění elektrolytické rovnováhy a hořčík a vápník jsou potřebné pro funkci svalů. Soli z himalájských krystalů obsažené v Kicks gelech poskytují úplné spektrum minerálů a elektrolytů.

Složení: přírodní sirup z hnědé rýže, přírodní sirup z agáve, přírodní kakao, sušené mléko, růžová himálajská krystalická sůl.

Neobsahuje pšenici, laktózu, kvasnice, sóju ani ořechy.

MuleBar nikdy neobsahuje umělé konzervační látky, barviva, sladidla, příchutě nebo GMO přísady.

 

nutriční hodnoty 100g jeden gel
Energie (kJ) 1442 808
Kalorie (Kcal) 346 194
Bílkoviny (g) 6,9 3,9
Sacharidy (g) 68,9 38,6
    z toho cukry 46,5 26
Tuk (g) 4,3 2,4
   z toho nasycené 1,4 0,8
Vláknina (g) 4,8 2,7
Sůl (g) 0,2 0,1


* povinné položky

runningmonkey.co.uk:"Při zvažování, jestli gel ano nebo ne existují tři hlavní body: chuť, konzistence a dodaná energie. A Mulebar Kick Gely vysoko bodují ve všech třech, ale co víc, přidali ještě bod čtvrtý - lehkost otevírání."
"Co se týká konzistence, jsou Mulebar Kick Gely přesně uprostřed nabídky; hustší než gely typu High5 IsoGel, řidší než Accel Gel nebo GU, ale perfektně stravitelné bez nutnosti zapíjet, což je u gelů to hlavní."

 

  trigear.co.uk: "Gel MuleBar Salted Caramel Kicks nabízí rozhodně něco nového."  ...

Napište svůj názor

Gel MULE BAR - salted caramel

Gel MULE BAR - salted caramel

Gel s obsahem sodíku z krystalů himalájské soli pro podporu hydratace a lahodného kakaa pro dokonalou chuť. Doporučený pro chladné zimní dny a samozřejmě nejen pro ně.

 

Napište svůj názor