O společnosti BIKEZONE s.r.o.,

Společnost BIKEZONE s.r.o. (dále jen BIKEZONE) byla zapsána do obchodního rejstříku dne 23.11.2005 a přímo navázala na předešlou podnikatelskou činnost fyzické osoby Václava Vojtíška.

Počátky vzniku společnosti se ale datují již do roku 2003, kdy vznikl server BIKEZONE.cz. Od samého začátku se věnujeme prodeji, servisu a redakční činnosti. Hlavním představitelem společnosti je osoba Pavla Vojtíška, který přišel s nápadem o založení serveru, který bude opravdovou baštou pro všechny cyklisty. Pro tento projekt se mu podařilo nadchnout velkého cyklistického fanouška Ondřeje Hanuše, který do té doby provozoval velmi pěkné stránky CYKLOZIN.cz a jako všichni, aktivně provozoval cyklistiku.

Naše hlavní krédo je individuální přístup k zákazníkovi a tím i maximální customizace a úpravy na zakázku. Je nám velkou ctí, že mnoho našich zákazníků, mají od nás již několikáté kolo a i to že nám plně důvěřují. Naším hlavním cílem je jejich spokojenost a to nejen při prodeji, ale hlavně v případě záručního i pozáručního servisu.

V současné době, je firma BIKEZONE dovozcem hned několika prestižních značek. Mezi tyto značky patří PIVOT Cycles, WTB a MULE BAR.

Navštivte naší prodejnu a nechte se dlouhodobě rozmazlovat! Dejte tomuto přístupu přednost, před krátkodobým efektem v podobě jednorázové slevy.

 

BIKEZONE s.r.o.

Horáčková 6
140 00 Praha 4

IČ: 26873915
DIČ: CZ26873915

MOB:+420 733 531 717

E-mail: office@bikezone.cz