O PIVOT Cycles

O PIVOT Cycles

 

 

Vítejte v PIVOT Cycles. Je to vzrušující doba pro náš sport. Nemůžu si vzpomenout na dobu, kdy...

 

 

Vítejte v PIVOT Cycles. Je to vzrušující doba pro náš sport. Nemůžu si vzpomenout na dobu, kdy se technologie pro zvýšení výkonu vyvíjela tak rychle a já jsem hrdý na to, že PIVOT Cycles je v čele tohoto růstu. Od vzniku PIVOT Cycles v roce 2007, jsme neustále tlačili hranice toho, co je možné v designu a technice kol. Vždy reagujeme, když vidíme oblast, která může být lepší nebo, kde můžeme přinést zvýšení výkonu pro naše zákazníky a to jak uvnitř, tak vně naší společnosti. Úzce spolupracujeme s našimi partnery jako je Shimano, Fox, DT Swiss, Maxxis, WTB, KS, Reynolds a samozřejmě Dave Weagle (dw-Link®), stejně jako mnoho dalších v rámci sportu, aby dosáhli našeho cíle rozvíjet lepší kolo. Tato snaha je nejlépe vidět v naší současné generace kol PIVOT Cycles.

Společnost se stále vyvíjí a s vývojem a snahou být nejlepší souvisí také pořízení dvou in-house 3D tiskových strojů, kterými lze podpořit tento cíl a růst našich schopností. Díky 3D tisku a silným CNC obráběcím schopnostem vznikají počáteční výrobní série, stavby týmových kol a prototypy přímo v sídle společnosti. S 3D tiskem, máme nyní možnost vidět a rychleji vyzkoušet nové koncepty a nápady a snít ještě více než kdykoliv předtím.

Jsme společnost hnaná technologiemi a výkonem, ale postupující technologie není důvod, proč jsme tady. Nikdy nechci ztratit ze zřetele, co děláme a proč to děláme. Naším cílem je jednoduše postavit nejúčinnější kola na světě. Není pro nás dost dobré být pouze jedním z nejlepších. Chceme být nejlepší v každé kategorii a jsme si jisti, že ať už si koupíte kolo PIVOT Cycles na základě doporučení nebo zkušební jízdy, zažijete naše odhodlání, vášeň, inženýrství a pozornost k detailu, který dělá tato kola a produkty nejlepší. Pokud jste v současné době vlastníky některého kola PIVOT Cycles, pak již víte, že se lépe stoupá, klesá, zatáčí, zrychluje a prostě cítíte se lépe, než na jakémkoli jiném na kole na trhu.

Je naši vizí, naše povolání a náš konečný cíl navrhnout a vybudovat nejmodernější kola, které posouvají zážitek z jízdy na zcela novou úroveň. Vážíme si vaší podpory a těšíme se na setkání s Vámi v sedle Vašeho nového kola PIVOT Cycles. 

Více